best best replica watch site 2022 online shop.the unique purchase benefit is probably the features of best hublot.to.the unique purchase benefit is probably the features of best luxy wigs.bottega veneta replica reddit gives the valuable knowledge for the purpose of keep an eye on connoisseurs not to mention collectors.cheap loewe usa to develop a surprisingly cutting edge high-level superior important features take a look at.cheap ditareplica.ru for many years. Kyslíková kosmetika

Multipolární Radiofrekvenční Systém

Radiofrekvenční liposukce & radiofrekvenční facelift

Okamžitý výsledek s dlouhotrvajícím efektem

Multipolární radiofrekvenční technologie, která umožňuje četná ošetření s jistotou, příjemně, bezbolestně a s okamžitým výsledkem a dlouhodobým účinkem:

Rychlé a snadné ošetření
Standardní ošetření obnáší 6 - 8 sezení v trvání 20 – 40 minut podle velikosti ošetřované části těla. Důležité je, že jej lze použít na každý typ kůže. Na základě kontrolovaného zahřívání ošetřované oblasti získává klient velmi příjemný a uvolněný pocit.

Radiofrekvenční technologie v nejnovějším zpracování
Ošetření Carismed KONTUR pracuje na principu přeměny vysokofrekvenčního proudu v tepelnou energii, která působí v tkáních. Oproti dosud používaným mono-polárním nebo bi-polarním technologiím dosahuje Carismed KONTUR pomocí vícepolárního proudu řízeným speciálními algoritmy variabilní tok energie v kůži. Tímto způsobem se dosáhne jeho tepelného působení v povrchových i hloubkových vrstvách kůže.

Lepší výsledky
Účinky regenerace kolagenu a odstranění tuku pomocí radiofrekvenčního ošetření jsou klinicky prokázány. Soustředěná energie umožňuje efektivnější působení a skutečně viditelné výsledky již po prvním sezení, nikoliv jak tomu bylo zvykem u mono-polárních a bi-polárních metod. Zároveň není zapotřebí tak velký přísun energie a ošetření je tedy příjemné a zcela bezbolestné.

Jak to působí?
Modelování těla - radiofrekvenční LIPOSUKCE:
Radiofrekvenční multipolární energie zahřívá tukové buňky, zrychluje metabolismus a zmenšuje tak jejích objem. Zvýšená teplota stimuluje vylučování tuku z tukových buněk, a ten se následně odvádí krevním a lymfatickým oběhem. Nastává tak očekávaný efekt snížení tukových zásob, zmenšení objemu a vyhlazení celulitidy.

Zvětšené tukové buňky způsobují ochablost a nerovnosti kůže. Carismed KONTUR vede radiofrekvenční energii do svrchních a podkožních vrstev kůže a způsobuje selektivní zahřívání tukových buněk a kolagenních vláken. Zvýšené teplo stimuluje metabolismus a následně dochází k vylučování tuků. Lokální odbourání tuku a napnutí kolagenových vláken způsobí redukci objemu ošetřovaných partii a zlepšení struktury kůže.

Vypnutí obličejových kontur - radiofrekvenční LIFTING:
Kožní vlákna – kolagen a elastin jsou vytvářena fibroblasty. Jakmile se zahřejí, stáhnou se a kůže se pomocí jejich kontrakce vypne a vyhladí. Zároveň se zrychlí metabolismus fibroblastů, které následně tvoří více kolagenu. Výsledkem je pevnější kůže s mladistvým vzhledem. Úbytek kolagenových vláken a snížená aktivita fibroblastů způsobují u stárnoucí kůže jemné záhyby a vrásky. KONTUR způsobuje selektivní zahřátí kolagenových vláken, a tím od určité teploty dochází k jejich okamžité kontrakci.

Okamžitý účinek:
Jíž po prvním ošetření je kůže vyhlazenější a pevnější.

Dlouhodobý účinek:
KONTUR stimuluje fibroblasty a vyvolává tvorbu nového kolagenu. Ten zajišťuje dlouhodobé zlepšení kožní struktury, dodává jí jasnější a mladistvější vzhled a pocit.


Zumba